Jsme rádi, že jste zavítali na stránky MC Divizna, které je centrem pro zábavu a vzdělávání dětí a mládeže v Divišově a jeho okolí. MC Divizna je místem, kam si děti mohou přijít hrát a naučit se novým dovednostem, a kde se dospělí mohou potkat jako rodiče dětí, ale mohou se zde také něco nového naučit. MC Divizna je o to cennějším místem, protože místní kroužky a aktivity vedou šikovní dobrovolníci a aktivní rodiče. 

 

V prostorách MC Divizna můžete navštěvovat kroužky (viz sekce Kroužky) nebo využít hernu a hlídání dětí (viz. Nástěnka). 

Kontakt: Markéta Papežová DiS.

kontakt: 602 627 843

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vítejte na stránkách MC Divišovská Divizna

Mateřské centrum Divišovská Divizna je občanské sdružení pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené a jejich děti. Vítáme všechny bez rozdílu sociálního zařazení, národnosti či náboženského smýšlení. Vítány jsou nejen maminky, ale i tatínci či prarodiče. Nabízíme způsob, jak s dětmi trávit svůj čas smysluplně a zábavně v příjemné atmosféře našeho centra.

Mnoho aktivit, srovnatelných s profesionálními volnočasovými kluby, zajišťují dobrovolnice, které mnohdy ve svém profesním životě pracují přímo s dětmi či ve volnočasových aktivitách.

Přijďte se sami přesvědčit.